Wczytuję dane...
Koszt dostawy od: 9.90 PLN
Producent: BioGa

BioGa Boraks to naturalny i ekologiczny środek czyszczący o dużej ilości zastosowań. Boraks, znany również jako czteroboran sodu, jest solą sodową kwasu borowego. Związek ten występuje w naturze na terenach wyschniętych sezonowych słonych jezior. 

Boraks sprawdzi się jako uniwersalny środek do czyszczenia. Wyczyści wszystkie zabrudzone powierzchnie (naczynia, porcelanę, armaturę, lodówki i zamrażarki), zlikwiduje nieprzyjemne zapachy oraz udrożni rury ściekowe. Z uwagi na właściwości wybielające i zmiękczające może być używany jako dodatek do domowych proszków do prania lub stosowany jako naturalny wywabiacz plam. Boraks pomoże również zwalczyć owady oraz chwasty. 

 

  Środki ostrożności:

  - podczas stosowania boraksu należy stosować odzież ochronną (m.in. rękawice ochronne)

  - należy unikać kontaktu z oczami i skórą

  - nie należy wdychać ani spożywać substancji

  - przechowywać poza zasięgiem dzieci i zwierząt

  W przypadku dostania się do oczu należy ostrożnie przepłukiwać je przez kilka minut wodą. Jeśli osoba stosuje soczewki należy je ostrożnie usunąć i kontynuować przemywanie. Po bezpośrednim kontakcie (w przypadku dostania się do nosa, dróg oddechowych, lub przewodu pokarmowego) należy zasięgnąć porady lekarza. Boraks działa drażniąco na oczy oraz może wpływać szkodliwie na płodność oraz dziecko w łonie matki.

  Opakowanie:

  opakowanie foliowe 

  Gramatura:

  1kg

  Cechy

  • Wegański: 

   Tak

  • Nietestowany na zwierzętach: 

   Tak

  • Kraj produkcji: 

   Turcja