Wczytuję dane...
Koszt dostawy od: 9.90 PLN
Producent: Balja
Bez plastiku
Biodegradowalna
Wegańska
Nietestowana na zwierzętach

Balja sól do zmywarki zmiękcza wodę w zmywarkach, przez co skutecznie przeciwdziała pojawianiu się kamienia i osadów na naczyniach oraz wewnątrz zmywarki. Prawidłowe funkcjonowanie zmywarki zapewnia filtr wody, który do właściwego działania potrzebuje soli. Regeneruje ona filtr, dzięki czemu woda wciąż jest przez niego zmiękczana, a Twoje naczynia są zawsze lśniące i bez zacieków.

Stosowanie soli do zmywarki BALJA jest szczególnie ważne, kiedy woda dostarczana do urządzenia jest średnio twarda lub twarda. Nie zastąpi jej ani sól kuchenna, która nadaje smak naszym potrawom, ani sól używana do kąpieli, pomagająca nam się zrelaksować, ponieważ sole te zawierają różne minerały i dodatki, które mogą zanieczyścić filtr. Brak soli może wpłynąć negatywnie na urządzenie, co w konsekwencji może doprowadzić do matowienia naczyń i powstawania na nich zacieków.

 

Działanie:

Sól do zmywarki od Balja wspomaga system zmiękczający wodę. Przeciwdziała pojawianiu się kamienia i osadów w wnętrzu urządzenia oraz naczyniach.

Stosowanie:

Sól wsyp do pojemnika znajdującego się najczęściej na dnie zmywarki. Ilość wsypywanej soli zależy od typu urządzenia - najlepiej sprawdzić ją w instrukcji obsługi.

Opakowanie:

Tekturowy kartonik.

Masa netto:

2 kg

Skład:

Chlorek sodu. Produkt zgodny z normą EN 973.

Cechy

 • Wegański: 

  Tak

 • Nietestowany na zwierzętach: 

  Tak

 • Bez plastiku: 

  Tak

 • Opakowanie: 

  Tekturowy kartonik

 • Masa netto: 

  2 kg

Zobacz także