Wczytuję dane...
Wysyłka: 24 godziny
Koszt dostawy od: 9.90 PLN
Producent: Balja
Bez plastiku
Biodegradowalny
Wegański
Nietestowany na zwierzętach

Balja proszęk do zmywarki powstał z myślą o skutecznym i ekologicznym zmywaniu naczyń. Dzięki specjalnej recepturze opartej na naturalnych substancjach mineralnych oraz dodatkach pochodzenia roślinnego Twoje naczynia są czyste, a Ty dbasz o środowisko. Sam proszek jest również bardzo wydajny i wystarczy na 30 cykli zmywania. 

Niewątpliwą zaletą proszku do zmywarki jest fakt, że jego samodzielne dawkowanie pozwala uzyskać optymalną ilość środka potrzebną do umycia naczyń w zmywarce. Ilość ta jest często mniejszą niż standardowa tabletka, dzięki czemu możesz dodatkowo zaoszczędzić. 

Zastosowana formuła proszku, zamiast kapsułki, sprawia, że zmywanie jest skuteczniejsze - proszek działa szybciej podczas zmywania.  Dodatkową zaletą jest to, że proszek nie wymaga zastosowania polimerów, jak do formowania kapsułki. Te nierozpuszczalne w środowisku substancje szkodzą naturze, czym nie musisz się martwić, stosując proszek do zmywarki.

Produkt został zamknięty w opakowaniu, które w całości nadaje się do recyklingu. Specjalna tekturowa miarka sprawi, że zawsze użyjesz odpowiedniej ilości produktu. W ten sposób nie korzystasz z kolejnej plastikowej miarki, która może zaśmiecać środowisko.

 

Działanie:

Proszek do zmywarki od Balja skutecznie myje naczynia już w temperaturze 40 stopni i nadaję się do użycia we wszystkich typach zmywarkach. Wystarcza na 30 cykli zmywania.

Stosowanie:

Przed pierwszym użyciem oderwij i złóż kartonową miarkę, która pozwoli odmierzyć Ci odpowiednią ilość proszku. Wsyp jedną miarkę (ok. 20g.) do zbiornika na detergent zgodnie z instrukcją użytkowania Twojej zmywarki. Stosuj również sól do przedłużenia żywotności urządzenia, a dla osiągnięcia efektu lśniących naczyń - nabłyszczacz do zmywarki.

Opakowanie:

Tekturowy kartonik z tekturową miarką.

Masa netto:

600g

Skład:

cytrynian sodu, węglan sodu, wodorowęglan sodu, <15% związki wybielające na bazie tlenu (nadwęglan sodu), siarczan sodu,  <5% niejonowe substancje powierzchniowo-czynne*, karmeloza sodu*, karboksymetyloinulina*, <1% enzymy (amylaza, subtylizyna).

*składnik pochodzenia roślinnego.

Cechy

 • Wegański: 

  Tak

 • Nietestowany na zwierzętach: 

  Tak

 • Bez plastiku: 

  Tak

 • Kraj produkcji: 

  Polska

 • Opakowanie: 

  Tekturowy kartonik z tekturową miarką.

 • Masa netto: 

  600g

Napisz opinię
2020-12-05 01:18:56 - TN

Super proszek. Domywa naczynia nawet lepiej niż niektóre klasyczne środki typu kapsułki.

Ocena 5.00

Ocena: