Wczytuję dane...
Wysyłka: 24 godziny
Koszt dostawy od: 9.90 PLN
Producent: Balja
Bez plastiku
Biodegradowalny
Wegański
Nietestowany na zwierzętach

Balja proszek do prania białego powstał z myślą o skutecznym i ekologicznym praniu białych ubrań. Proszek został przygotowany z bezpiecznych dla skóry oraz środowiska składników mineralnych pochodzenia roślinnego. Zawarte w nim enzymy dbają o Twoje tkaniny, zapobiegając ich mechaceniu, a mydło na bazie oliwy sprawi, że będą przyjemnie delikatne w dotyku.

Nie zawiera fosforanów, boranów, chloru, sztucznych barwników i kompozycji zapachowych. Korzystając z ekologicznego proszku do prania Balja, nie tylko dbasz o środowisko ale również o skórę Twoją i Twoich najbliższych.

 

Działanie:

Proszek do prania białego od Balja skutecznie pierze ubrania już w temperaturze 30 stopni. Proszek może być używany zarówno do prania w pralkach automatycznych oraz w praniu ręcznym.

Stosowanie:

Przed pierwszym użyciem oderwij i złóż kartonową miarkę, która pozwoli odmierzyć Ci odpowiednią ilość proszku. Wsyp proszek do zbiornika na detergent zgodnie z instrukcją użytkowania Twojej pralki. Nie używaj większej ilości produktu, niż jest to zalecane (odpowiednią ilość pozwoli ci odmierzyć tabela na opakowaniu proszku). Produkt nie powinien być stosowany do prania wełny oraz jedwabiu.

Opakowanie:

Tekturowy kartonik z tekturową miarką.

Masa netto:

1,6kg

Skład:

wodorowęglan sodu, siarczan sodu, węglan sodu, chlorek sodu, 5-15% związki wybielające na bazie tlenu (nadwęglan sodu), cytrynian sodu, 5-15% mydło*, krzemian sodu, karmeloza sodu*, karboksymetyloinulina*, enzymy.

*składnik pochodzenia roślinnego.

Cechy

 • Wegański: 

  Tak

 • Nietestowany na zwierzętach: 

  Tak

 • Bez plastiku: 

  Tak

 • Kraj produkcji: 

  Polska

 • Opakowanie: 

  Tekturowy kartonik z tekturową miarką

 • Masa netto: 

  1,6 kg