Wczytuję dane...
Wysyłka: 24 godziny
Koszt dostawy od: 9.90 PLN
Producent: Zielko
Plastik z trzciny cukrowej
Nietestowana na zwierzętach
Wegańska
Biodegradowalna formuła 

Zielko pasta do czyszczenia - karambola & kaki to niezbędny produkt w każdym ekologicznym domu. Formuła produktu została oparta na naturalnych składnikach. Pasta ulega więc biodegradacji, dzięki czemu zmniejsza wpływ na zanieczyszczenie środowiska. Jest również bezpieczna do stosowania i nie posiada drażniącego zapachu.

Naturalna pasta czyszcząca na bazie sody oczyszczonej bez zarysowań usunie osady, tłuste zanieczyszczenia i przebarwienia, pozostawiając połysk i przyjemny zapach. Skutecznie wyczyści więc umywalki, wanny, toalety, kafelki, fugi, blaty, zlewy, piekarniki, kuchenki i płyty, garnki i patelnie, czyli wszystkie powierzchnie gładkie. Można stosować ją do mycia naczyń oraz usuwania uporczywych plam z tkanin.

Zielko pasta do czyszczenia z sody jest zapakowana w plastikowe opakowanie I'm green™ wykonane w większości z brazylijskiej trzciny cukrowej. Opakowanie nadaje się do recyklingu. Możesz również użyć go do stworzenia własnych środków czystości.

  

Stosowanie:

Za pomocą gąbki lub szmatki nałóż pastę na zabrudzoną powierzchnię. Po wyczyszczeniu spłucz wodą. Jeśli używasz pasty do usuwania plam z tkanin, to zwilż plamę i wetrzyj w nią pastę. Naturalną pastę czyszczącą przechowywaj w temperaturze pokojowej z dala od źródeł ciepła.

Opakowanie:

Plastikowy słoik nadający się ponownie do recyklingu. 

Gramatura:

500g.

Skład:

Mniej niż 5% niejonowe związki powierzchniowo czynne, kompozycja zapachowa

Cechy

 • Wegański: 

  Tak

 • Nietestowany na zwierzętach: 

  Tak

 • Kraj produkcji: 

  Polska

 • Opakowanie: 

  Plastikowy słoik nadający się ponownie do recyklingu. 

 • Gramatura: 

  500g

Zobacz także
Inni wybrali również