Wczytuję dane...
Wysyłka: 24 godziny
Koszt dostawy od: 9.90 PLN
Producent: Zielko
Plastik z trzciny cukrowej
Nietestowany na zwierzętach
Wegański
Biodegradowalna formuła

Zielko żel do toalety jaśmin & kwiat pomarańcza skutecznie poradzi sobie z osadami kamienia w Twojej łazience. Formuła produktu została oparta na naturalnych składnikach m.in. kwasie cytrynowym. Płyn ulega więc biodegradacji, dzięki czemu zmniejsza wpływ na zanieczyszczenie środowiska. Jest również bezpieczny do stosowania i nie posiada drażniącego zapachu.

Zielko żel do toalety jest zapakowany w plastikową butelkę I'm green™ wykonaną w większości z brazylijskiej trzciny cukrowej. Butelka nadaje się do recyklingu. Możesz jednak użyć ją do stworzenia własnych środków czystości.

  

Stosowanie: 

Wstrząśnij energicznie płyn przed użyciem. Nanieś produkt pod krawędź muszli i po chwili spłucz wodą. Przy silniejszych zabrudzeniach pozostaw żel na noc, a następnie wyszoruj muszlę szczotkę. 

Opakowanie:

Plastikowa butelka nadająca się ponownie do recyklingu. 

Pojemność:

500ml

Składniki: 

Mniej niż 5% amfoteryczne związki powierzchniowo czynne, mniej niż 5% niejonowe związki powierzchniowo czynne, kompozycja zapachowa (zawiera: Hexyl Cinnamal).

Cechy

 • Wegański: 

  Tak

 • Nietestowany na zwierzętach: 

  Tak

 • Kraj produkcji: 

  Polska

 • Opakowanie: 

  Plastikowa butelka nadająca się ponownie do recyklingu

 • Pojemność: 

  500ml

Napisz opinię
2021-04-15 11:59:56 - C_M_

Zakup firmowy. Przesyłka sobrze zapakowana. Dostępna karta bezpieczeństwa. Produkt spełnia oczekiwania. Jesteśmy eko ;-) Pozdrawiam i polecam

Ocena 5.00

Ocena: