Wczytuję dane...
Wysyłka: 24 godziny
Koszt dostawy od: 9.90 PLN
Producent: Zielko
Plastik z trzciny cukrowej
Nietestowany na zwierzętach
Wegański
Biodegradowalna formuła

Zielko płyn do łazienki skutecznie usuwa łazienkowe zabrudzenia i osady z armatury, kabin prysznicowych, płytek oraz innych powierzchni. Ekologiczny płyn jest idealną alternatywą dla szkodliwych detergentów. 

Naturalny płyn do łazienki od Zielko z łatwością usunie kamień, trudne osady, rdzę oraz pleśń. Rozprawi się z bakteriami, odkazi powierzchnie i zniweluje nieprzyjemne zapachy. Wyczyści toaletę i nabłyszczy urządzenia ze stali nierdzewnej. Nie pozostawia smug oraz zacieków. Formuła produktu została oparta na naturalnych składnikach m.in. na kwasie cytrynowym. Płyn ulega więc biodegradacji, dzięki czemu zmniejsza wpływ zanieczyszczenia środowiska. 

Zielko płyn do łazienki jest zapakowany w plastikową butelkę I'm green™ wykonaną w większości z brazylijskiej trzciny cukrowej. Butelka nadaje się do recyklingu. Możesz jednak użyć ją do stworzenia własnych środków czystości.

    

Stosowanie:

Wstrząśnij energicznie płyn przed użyciem. Spryskaj zanieczyszczone miejsca i przetrzyj szmatką. Jeśli kamienia jest więcej, nawilż płynem szmatkę lub papieru i obłóż zakamienione miejsce. Po 20 minutach z łatwością zetrzesz zanieczyszczenie.Trzymaj płyn w temperaturze pokojowej, z dala od źródeł ciepła.

Opakowanie:

Plastikowa butelka nadająca się ponownie do recyklingu. 

Pojemność:

500ml

Składniki: 

Mniej niż 5% amfoterycznych związków powierzchniowo czynnych, kompozycja zapachowa (zawierająca: Limonene, Linalool, Hexyl Cinnamal).

Cechy

 • Wegański: 

  Tak

 • Nietestowany na zwierzętach: 

  Tak

 • Kraj produkcji: 

  Polska

 • Opakowanie: 

  Plastikowa butelka nadająca się ponownie do recyklingu

 • Pojemność: 

  500ml