Wczytuję dane...
Wysyłka: 24 godziny
Koszt dostawy od: 9.90 PLN
Producent: Klareko
Naturalny skład
Nietestowany na zwierzętach
Wegański

Klareko płyn do zadań specjalnych to produkt niezbędny w walce z uporczywymi zabrudzeniami. Ekologiczny płyn jest idealną alternatywą dla szkodliwych odkamieniaczy i środków czystości na bazie chloru. Dzięki naturalnym substancjom wchodzącym w skład Płynu Do Zadań Specjalnych nie szkodzisz sobie, swoim najbliższym i Matce Ziemi. Sprzątając nie musisz używać rękawic ochronnych, masek i innych ochraniaczy, a po użyciu bez obaw możesz korzystać z czyszczonych urządzeń (nawet jeśli nie spłuczesz ich dokładnie). 

Płyn z łatwością usunie kamień, trudne osady, rdzę oraz pleśń. Rozprawi się z bakteriami, odkazi powierzchnie i zniweluje nieprzyjemne zapachy. Sprawdzi się również w kuchni jako nabłyszczacz do zmywarki czy w łazience jako zmiękczacz do prania. Wyczyści toaletę i nabłyszczy urządzenia ze stali nierdzewnej

Płyn jest zapakowany w plastikową butelkę nadającą się do recyklingu. Możesz jednak użyć ją do stworzenia własnych środków czystości lub do uzupełnienia zapasu. 

  

Stosowanie:

Wstrząśnij energicznie płyn przed użyciem. Spryskaj zanieczyszczone miejsca i spłucz po 10-15 minutach. Jeśli kamienia jest więcej, nawilż płynem szmatkę lub papieru i obłóż zakamienione miejsce. Po 20 minutach z łatwością zetrzesz zanieczyszczenie.Trzymaj płyn w temperaturze pokojowej, z dala od źródeł ciepła.

Opakowanie:

Plastikowa butelka nadająca się do recyklingu. 

Pojemność:

500ml

Skład:

Ekstrakt ziołowy na bazie wodnego roztworu kwasu octowego, kwas cytrynowy, naturalne olejki eteryczne.

Cechy

 • Wegański: 

  Tak

 • Nietestowany na zwierzętach: 

  Tak

 • Kraj produkcji: 

  Polska

 • Opakowanie: 

  Plastikowa butelka nadająca się do recyklingu

 • Pojemność: 

  500ml