Wczytuję dane...
Wysyłka: 24 godziny
Koszt dostawy od: 9.90 PLN
Producent: Mokosh
Skuteczna dezynfekcja
Szklana butelka

Mokosh Płyn antybakteryjny Drzewo herbaciane z lawendą to środek biobójczy do dezynfekcji rąk oraz powierzchni. Jego działanie zostało potwierdzone decyzją Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych. Produkt został zamknięty w szklanej butelce z atomizerem, dlatego jest idealną alternatywą dla podobnych produktów w plastikowych buteleczkach.

Płyn do dezynfekcji Mokosh działa bakteriobójczo, grzybobójczo i wirusobójczo. Obecny w składzie hydrolat z róży białej oraz olejki eteryczne z drzewa herbacianego i lawendy pielęgnują skórę, a także nadają unikatowy produktowi ziołowo-kwiatowy aromat.

 

Działanie:

Płyn antybakteryjny Mokosh służy do higienicznej dezynfekcji rąk oraz powierzchni nie mających kontaktu z żywnością.

Stosowanie:

Dezynfekcja rąk: nanieś na czystą i suchą skórę odpowiednią ilość płynu, potrzebną do zwilżenia całej powierzchni dłoni. Produkt wcieraj przez 30 sekund, bez spłukiwania.
Dezynfekcja powierzchninanieś produkt na dezynfekowaną powierzchnię i pozostaw na co najmniej 5 minut w temperaturze pokojowej.

Przechowywanie: 

Przechowuj tylko w oryginalnym i szczelnie zamkniętym opakowaniu w suchym, chłodnym i dobrze wentylowanym pomieszczeniu z dala od dzieci.

Pierwsza pomoc i skutki uboczne: 

w przypadku długotrwałego kontaktu możliwe zaczerwienienie, wysuszenie skóry oraz reakcje alergiczne. W przypadku wystąpienia niepokojących objawów skontaktuj się z producentem, a w razie konieczności z lekarzem.

Pojemność:

100ml

Opakowanie:

Szklana butelka z atomizerem

Substancja czynna: propan-2-ol 70g/100g

Pozwolenie na obrót nr: 0089/TP/2020

Cechy

 • Nietestowany na zwierzętach: 

  Tak

 • Kraj produkcji: 

  Polska

 • Opakowanie: 

  Szklana butelka z atomizerem

 • Pojemność: 

  100ml

Zobacz także
Inni wybrali również