Wczytuję dane...
Wysyłka: 24 godziny
Koszt dostawy od: 9.90 PLN
Producent: Balja
Bez plastiku
Biodegradowalne
Wegańskie
Nietestowane na zwierzętach

Balja mydło gospodarcze to niezbędny produkt w każdym ekologicznym domu. Mydło gospodarcze jest idealną alternatywą dla szkodliwych środków chemicznych i zastąpi nie jeden detergent w plastiku. Jest również w pełni biodegradowalne, o czym warto pamietać podczas wyboru domowej chemii, gdyż w ten sposób zmniejszamy zanieczyszczenie wód.

Mydło jest połączeniem wyjątkowej siły olejów: kokosowego, oliwkowego i słonecznikowego, które poradzą sobie z każdą trudną plamą na ubraniach. Mydło znajdzie zastosowanie również w codziennych porządkach - możesz nim umyć blat, podłogę, a nawet naczynia! Zawarty w mydle olej kokosowy posiada działanie bakteriobójcze, dlatego nie bój się użyć go do umycia pędzli od makijażu czy lodówki.

 

Działanie:

Mydło gospodarcze od Balja usuwa trudne plamy z tkanin, a także dobrze radzi sobie z myciem wszelakich powierzchni (np. mebli czy blatów). Z uwagi na działanie bakteriobójcze może być wykorzystywane do mycia naczyń oraz pędzli. Poradzi sobie również z myciem rąk po smarach i olejach.

Stosowanie:

Mydło bezpośrednio natrzyj o zabrudzenie. Możesz również rozpuścić je w ciepłej wodzie - wystarczy, że odetniesz jego kawałek nożem lub zetrzesz na tarce.

Opakowanie:

Metalowy pojemnik

Masa netto:

110g

Skład:

sole sodowe kwasów tłuszczowych (z oleju oliwkowego, kokosowego i słonecznikowego), wodorowęglan sodu, octan sodu.

Cechy

 • Wegański: 

  Tak

 • Nietestowany na zwierzętach: 

  Tak

 • Bez plastiku: 

  Tak

 • Kraj produkcji: 

  Polska

 • Opakowanie: 

  Metalowy pojemnik

 • Gramatura: 

  110g