Wczytuję dane...
Wysyłka: 24 godziny
Koszt dostawy od: 9.90 PLN
Producent: Kaffeeform

Kup zestaw:

Bez plastiku z paliw kopalnych
Wegańska
Wolna od BPA
Nadaje się do recyklingu

Filiżanka do kawy Kaffeeform Latte Cup wykonana z przetworzonych fusów po kawie to obowiązkowe wyposażenie domu każdego miłośnika kawy i zero-waste. Jej rozmiar idealnie pasuje do pysznego latte. W zestawie spodek do filiżanki.

Każda filiżanka Kaffeeform Latte Cup jest jedyna w swoim rodzaju. Wyjątkowy wygląd marmurkowej powierzchni przypominającej drewno jest dopełniony lekkim aromatem kawy. Filiżanka nadaje się do mycia w zmywarce, jest wytrzymała i dostarczy przyjemności z picia kawy przez lata!

Filiżanka oraz spodek Kaffeeform Latte Cup wykonane są z materiału "Kaffeeform", który powstaje ze zużytych fusów po kawie i innych odnawialnych, roślinnych surowców utwardzonych biopolimerami. Dzięki temu filiżanki są lekkie, ale jednocześnie wyjątkowo trwałe i wytrzymałe - wytrzymają upadek z wysokości nawet 1,5 metra. Filiżanki oraz spodki Kaffeeform można myć w zmywarce.

Filiżanki są wegańskie, ale nie zawierają melaminy. Są wolne od plastyfikatorów i BPA. Skład filiżanki oparty jest o rośliny. Produkt jest cruelty-free.

Kaffeeform promuje cyrkularną ekonomię. Zużyte fusy po kawie zamiast zostać wyrzuconymi do śmieci, dostają nowe życie jako wyjątkowo trwała filiżanka ze spodkiem. Cykl kawy zamyka się.

 

Pojemność:

290 ml

Wymiary:

Filiżanka: 10,5 x 6,5 cm
Spodek: średnica 15cm

Waga:

Filiżanka: 100 g
Spodek: 150 g

Opakowanie:

Tekturowy kartonik

Cechy

 • Wegański: 

  Tak

 • Nietestowany na zwierzętach: 

  Tak

 • Bez plastiku: 

  Tak

 • Kraj produkcji: 

  Niemcy

 • Opakowanie: 

  Tekturowy kartonik

 • Pojemność: 

  290 ml

Napisz opinię
2020-12-12 21:50:15 - Monika

Szybka dostawa, filiżanka bardzo gustowna

Ocena 5.00

Ocena: 
Zobacz także
Inni wybrali również