Wczytuję dane...
Wysyłka: 24 godziny
Koszt dostawy od: 9.90 PLN
Producent: Kaffeeform
Bez plastiku z paliw kopalnych
Wegańska
Wolna od BPA
Nadaje się do recyklingu

Pokrywka Kaffeeform Weducer Cap szczelnie zamknie Twój kubek Weducer Cup, czyniąc z niego jeszcze bardziej uniwersalnego towarzysza podróży. Pokrywka łatwo się otwiera i zamyka, a jej silikonowy pierścień zapobiega przeciekaniu czy rozlaniu.Pokrywka Kaffeeform Weducer Cap to nieskończone możliwości. Wystarczy zamknąć w kubku ulubiony napój lub przekąskę i ruszać w drogę! Tak jak kubek, pokrywka nadaje się do mycia w zmywarce, jest wytrzymała i wystarczy na lata!

Pokrywka Kaffeeform Weducer Cap wykonana jest z materiału "Kaffeeform", który powstaje ze zużytych fusów po kawie i innych odnawialnych, roślinnych surowców utwardzonych biopolimerami. Dzięki temu pokrywka tak, jak kubek jest lekka, ale jednocześnie wyjątkowo trwała i wytrzymała. Pokrywkę Kaffeeform można myć w zmywarce. Kubek Kaffeform Weducer Cup sprzedawany osobno,

Pokrywki są wegańskie, ale nie zawierają melaminy. Są wolne od plastyfikatorów i BPA. Skład pokrywki oparty jest o rośliny. Produkt jest cruelty-free.

Kaffeeform promuje cyrkularną ekonomię. Zużyte fusy po kawie zamiast zostać wyrzuconymi do śmieci, dostają nowe życie jako dodatek do wyjątkowo trwałego kubka. Cykl kawy zamyka się.

 

Pasuje do:

Kaffeeform Weducer Cup

Waga:

30 g

Cechy

 • Wegański: 

  Tak

 • Nietestowany na zwierzętach: 

  Tak

 • Bez plastiku: 

  Tak

 • Kraj produkcji: 

  Niemcy

 • Opakowanie: 

  Naklejka