Wczytuję dane...
Wysyłka: 24 godziny
Koszt dostawy od: 9.90 PLN
Producent: Kaffeeform
Bez plastiku z paliw kopalnych
Wegański
Wolny od BPA
Nadaje się do recyklingu

Kubek do kawy Kaffeeform Weducer Cup wykonany z przetworzonych fusów po kawie jest idealnym towarzyszem dla miłośników kawy dbających o środowisko i zorientowanych na design. Pozwala cieszyć się swoim ulubionym napojem w podróży i nie tylko.

Każdy kubek Kaffeeform Weducer Cup jest jedyny w swoim rodzaju. Wyjątkowy wygląd marmurkowej powierzchni przypominającej drewno jest dopełniony lekkim aromatem kawy. Kubek nadaje się do mycia w zmywarce, jest wytrzymały i dostarczy przyjemności z kawy przez lata.

Kaffeeform Weducer Cup wykonany jest z materiału "Kaffeeform", który powstaje ze zużytych fusów po kawie i innych odnawialnych, roślinnych surowców utwardzonych biopolimerami. Dzięki temu kubki są lekkie, ale jednocześnie wyjątkowo trwałe i wytrzymałe - wytrzymają upadek z wysokości nawet 1,5 metra. Kubki Kaffeeform można myć w zmywarce. Kubek zawiera pokrywkę z uszczelką i dziubkiem.

Kubki są wegańskie, ale nie zawierają melaminy. Są wolne od plastyfikatorów i BPA. Skład kubka oparty jest o rośliny. Produkt jest cruelty-free.

Kaffeeform promuje cyrkularną ekonomię. Zużyte fusy po kawie zamiast zostać wyrzuconymi do śmieci, dostają nowe życie jako wyjątkowo trwały kubek. Cykl kawy zamyka się.

 

Pojemność:

300 ml

Wymiary:

9 x 13 cm

Waga:

130 g

Opakowanie:

Tekturowy kartonik

Cechy

 • Wegański: 

  Tak

 • Nietestowany na zwierzętach: 

  Tak

 • Bez plastiku: 

  Tak

 • Kraj produkcji: 

  Niemcy

 • Opakowanie: 

  Tekturowy kartonik

 • Pojemność: 

  300 ml