Wczytuję dane...
Koszt dostawy od: 9.90 PLN
Producent: Anwen
Biodegradowalna
Bez plastiku z paliw kopalnych
Wolna od ftalanów
Bezpieczna dla dziecka 

Szukasz ekologicznej szczotki, która na dodatek nie będzie szarpać i niszczyć włosów? Taka jest właśnie szczotka Anwen Eco Hairbrush! Dzięki swojemu spiralnemu kształtowi i elastycznemu nylonowemu włosiu delikatnie i dokładnie rozczesze Twoje włosy. Szczotka idealnie nadaje się również do masażu skóry głowy, a także sczesywania odżywek i masek. Włosy możesz rozczesywać zarówno na sucho jak i mokro, także u małych dzieci.

Szczotka Eco Hairbrush została wykonana z łatwo kompostowalnego materiału biodegradowalnego (w 95%). Pozostałe 5% stanowi nylon, z którego zostało wykonane włosie szczotki. W odpowiednich warunkach szczotka ulegnie biodegradacji w ciągu 5 lat.

Materiał, z którego została wykonana szczotka do włosów jest bardzo wytrzymały. Nie zalecane jest jednak modelowanie włosów szczotką przy użyciu gorącego powietrza.

 

Działanie:

Szczotka Anwen delikatnie i dokładnie rozczesuje włosy. Nadaję się do rozczesywania włosów na sucho i mokro. Można nią również wykonać masaż skóry głowy.

Opakowanie:

Tekturowy kartonik.

Cechy

  • Nietestowany na zwierzętach: 

    Tak

  • Opakowanie: 

    Tekturowy kartonik

Napisz opinię
2020-11-18 11:15:06 - Silence

Genialny produkt. Delikatnie rozczesuje włosy, nie niszczy ich i nie szarpie. Przyjemnie masuje skórę głowy. Polecam gorąco, także do delikatnych loków i fal. Dla dzieci to praktyczny gadżet, dziewczynki z włoskami, które lubią się plątać, korzystają ze szczotki bez marudzenia. Przesyłka dotarła szybo i bez problemów. POLECAM

Ocena 5.00

Ocena: