Wczytuję dane...
Wysyłka: 24 godziny
Koszt dostawy od: 9.90 PLN
Producent: Mokosh
Naturalny skład
Nietestowana na zwierzętach
Wegańska

Mokosh roślinna świeca sojowa Śródziemnomorski Gaj to świeca stworzona z najwyższej jakości wosku sojowego z dodatkiem naturalnych olejków eterycznych. Odświeżający, lekki zapach przywodzi na myśl morską bryzę w ciepły, letni wieczór. To idealne rozwiązanie kiedy chcemy podnieść poziom energii i stworzyć odpowiednią atmosferę na spotkanie ze znajomymi lub chwilę relaksu tylko dla siebie. Zawarty w kompozycji olejek eteryczny z szałwii lekarskiej ma potwierdzone działanie antystresowe, aromat słodkiej pomarańczy przynosi klarowność i pobudza chęci do działania. Kompozycja harmonizuje umysł i ciało, wzmaga poczucie pewności siebie.

Wosk sojowy, z którego została wykonana świeca jest ekologiczny, wolny od GMO, a na dodatek biodegradowalny. Spala się w niższej temperaturze niż parafina i nie wydziela szkodliwych toksyn. Dodatkowo naturalne olejki eteryczne mają działanie aromaterapeutyczne, likwidują napięcia i stres, wyciszają, a z drugiej strony pomagają zwalczyć zmęczenie.

Świeca została zamknięta szklanym słoiczku, który po wypaleniu świecy może być ponownie wykorzystany. Do świecy zostały dołączone wyjątkowe zapałki wykonane ręcznie z papieru z recyklingu. Każda z zapałek zawiera nasionko roślinki. Po użyciu zapałki włóż ją do ziemi i zobacz co wyrośnie!

Świeczka sojowa wystarczy na ok. 25 godziny palenia. 

  

Zasady używania świec sojowych:

Przed pierwszym użyciem skróć knot świecy do wysokości około 1 cm. Świecę pal jednorazowo minimalnie do momentu, kiedy cała wierzchnia warstwa wosku ulegnie roztopieniu. Maksymalny czas jednorazowego palenia świecy to 4 godziny.

Opakowanie:

Szklany słoiczek w tekturowym kartoniku

Gramatura:

140g

Cechy

 • Nietestowany na zwierzętach: 

  Tak

 • Kraj produkcji: 

  Polska

 • Opakowanie: 

  Szklany słoiczek w tekturowym kartoniku

 • Gramatura: 

  140g

Napisz opinię
2021-03-09 00:20:40 - Gosia

Świeca trochę droga ale zdecydowania warta swojej ceny. Podczas palenia roznosi po pokoju tak piękny i czuły zapach, który naprawdę relaksuje ciało i duszę. Prawdziwa aromaterapia!

Ocena 5.00

Ocena: