Wczytuję dane...
Wysyłka: 24 godziny
Koszt dostawy od: 9.90 PLN
Producent: Mokosh
Naturalny skład
Nietestowana na zwierzętach
Wegańska

Mokosh roślinna świeca sojowa Jodłowy Bór to świeca stworzona z najwyższej jakości wosku sojowego z dodatkiem naturalnych olejków eterycznych. Jodłowy bór przenosi w gęstwinę iglastego lasu. Aromat gór, dzikich zakątków lasu, strumieni, potoków i czystego powietrza, sprawia, że nabieramy fizycznej i psychicznej siły, zyskujemy energię  do stawiania czoła codziennym wyzwaniom. Mieszanka specjalnie dobranych olejków eterycznych pobudza nasz organizm i stymuluje układ odpornościowy, wspomaga metabolizm i oczyszczanie ciała. Relaksuje umysł i sprzyja koncentracji.

Wosk sojowy, z którego została wykonana świeca jest ekologiczny, wolny od GMO, a na dodatek biodegradowalny. Spala się w niższej temperaturze niż parafina i nie wydziela szkodliwych toksyn. Dodatkowo naturalne olejki eteryczne mają działanie aromaterapeutyczne, likwidują napięcia i stres, wyciszają, a z drugiej strony pomagają zwalczyć zmęczenie.

Świeca została zamknięta szklanym słoiczku, który po wypaleniu świecy może być ponownie wykorzystany. Do świecy zostały dołączone wyjątkowe zapałki wykonane ręcznie z papieru z recyklingu. Każda z zapałek zawiera nasionko roślinki. Po użyciu zapałki włóż ją do ziemi i zobacz co wyrośnie!

Świeczka sojowa wystarczy na ok. 25 godziny palenia. 

 

Zasady używania świec sojowych:

Przed pierwszym użyciem skróć knot świecy do wysokości około 1 cm. Świecę pal jednorazowo minimalnie do momentu, kiedy cała wierzchnia warstwa wosku ulegnie roztopieniu. Maksymalny czas jednorazowego palenia świecy to 4 godziny.

Opakowanie:

Szklany słoiczek w tekturowym kartoniku

Gramatura:

140g

Cechy

 • Nietestowany na zwierzętach: 

  Tak

 • Kraj produkcji: 

  Polska

 • Opakowanie: 

  Szklany słoiczek w tekturowym kartoniku

 • Gramatura: 

  140g