Wczytuję dane...
O nas

Naturla to internetowy ekosklep. Znajdziesz u nas między innymi najwyższej jakości kosmetyki naturalne oraz sprawdzone ekologiczne akcesoria. Stawiamy również na szeroką ofertę naturalnych produktów do domu. U nas na pierwszym miejscu zawsze stoją razem klient oraz środowisko.

 

Naturla zrodziła się jako misja popularyzowania świadomych i proekologicznych postaw konsumenckich. Chcemy pokazywać i uświadamiać, że nawet codzienne decyzje zakupowe mogą zmieniać świat na lepsze. Gdzie tylko to możliwe, promujemy również patriotyzm gospodarczy - wspieranie polskich produktów uważamy za nie tylko dobre dla lokalnej gospodarki, ale i środowiska. U naszych podstaw leży 5 kluczowych wartości - troska o środowisko, wysoka jakość obsługi, akceptacja i edukacja, wsparcie lokalnych produktów, a także etyczne postępowanie.

 

Za ekosklepem Naturla stoi dwójka pasjonatów - Emilia oraz Szymon. Każde z nas posiada inne doświadczenia, umiejętności czy motywacje, ale mamy jeden wspólny cel i dzięki temu tak idealnie się uzupełniamy. Powstanie Naturli nie byłoby również możliwe bez ogromnego wsparcia ze strony naszych rodzin, przyjaciół i kontrahentów. Serdecznie wszystkim dziękujemy!

 

Nawet niewielkie zmiany mogą prowadzić do wielkich rezultatów.