Wczytuję dane...
Nasze wartości

W ekosklepie Naturla.pl wierzymy, że nasza działalność może przyczyniać się do zmian na lepsze. Chcemy brać czynny udział w budowaniu świadomych proekologicznych postaw konsumenckich i prowadzić nasz biznes w sposób etyczny. Aby lepiej realizować nasze cele wyznaczyliśmy 5 kluczowych wartości, których przestrzeganie traktujemy nadrzędnie.

  

Dbamy o środowisko
Nasza oferta składa się ze starannie dobranych produktów naturalnych i ekologicznych. Korzystamy z nowoczesnych usług logistycznych, które pozwalają nam zmniejszać generowany ślad węglowy związany z transportem produktów i Waszych zamówień. Paczki pakujemy bez plastiku, a ich wypełnienie pochodzi z recyklingu. Również w samej firmie podejmujemy liczne działania mające na celu ograniczanie zużywania zasobów.

 

Zapewniamy najwyższą jakość obsługi
Choć jesteśmy małą firmą to od samego początku wprowadziliśmy najwyższe standardy obsługi. Dbamy o Wasze bezpieczne zakupy, zarówno od strony technicznej, jak i prawnej. Przestrzegamy praw konsumenta oraz wprowadzamy prokonsumenckie rozwiązania, jak chociażby 30-dniowy okres zwrotu.
 

 

Akceptujemy i edukujemy
Uważamy, że każdy powód kupowania produktów ekologicznych jest dobry, więc staramy się, aby nasz ekosklep był przyjazny wielu grupom. Przykładowo dla osób zero waste dbamy o produkty wielorazowe i opisywanie opakowań, a weganie mogą w każdej kategorii wygodnie filtrować produkty wyłącznie wegańskie. Zależy nam również, aby odnalazły się u nas osoby dopiero poznające produkty naturalne. Dbamy zatem o prezentowanie podstaw i wyjaśnianie ewentualnych wątpliwości.

 

Wspieramy lokalne produkty
W miarę dostępności staramy się wybierać do naszego ekosklepu głównie polskie produkty. Po pierwsze - warto wspierać lokalną gospodarkę. Po drugie - krótszy transport to mniejsze zanieczyszczenia. Ponadto polskie marki, z którymi współpracujemy, oferują przede wszystkim wysokiej jakości produkty naturalne.

 

Postępujemy etycznie i transparentnie
Chcemy, aby nasza firma reprezentowała najlepsze wzorce postępowania. Wierzymy, że uczciwość i etyczne podejście jest niezwykle istotne w branży produktów naturalnych. Z szacunkiem traktujemy naszych klientów i kontrahentów. Dbamy o kwestie środowiskowe i rekompensujemy generowany przez naszą działalność ślad węglowy. Wspieramy również organizacje społeczne realizujące ważne dla nas projekty. Nasza firma działa w sposób transparentny, szczególnie w zakresie oferowanych przez nas produktów.